„French Open“ pusfinalyje susikaus rumunė ir vokietė

Paryžiuje vykstančio 113-ojo atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro beveik 24 mln. eurų, moterų vienetų varžybų ketvirtfinalyje trečiadienį ketvirtoji pasaulio raketė 22-ejų metų rumunė Simona Halep 6:2, 6:2 nugalėjo 28-erių metų rusę Svetlaną Kuznecovą (28-oji pasaulio raketė).
S. Halep, AFP/Scanpix nuotr.

Mačas truko 1 val. 19 min.

Pirmą kartą į „Grand Slam“ turnyro pusfinalį iškopusi Rumunijos tenisininkė dėl kelialapio į finalą kovos su 26-erių metų vokiete Andrea Petkovic (27). Vokietijos atstovė trečiadienį po 63 min. trukusios kovos 6:2, 6:2 nugalėjo 27-erių metų italę Sarą Errani (11).

A. Petkovic „Grand Slam“ turnyro pusfinalyje taip pat žais pirmą kartą.