S. Williams pralaimėjo pirmajame rate

Atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“) pirmajame rate S. Williams 6:4, 6:7 (5-7), 3:6 pralaimėjo prancūzei V. Razzano.

EPA-ELTA nuotr.

Prancūzijos tenisininkė antrajame rate susitiks su 88-ąja pasaulio rakete 21-erių metų olande Arantxa Rus.

Antroji pasaulio raketė 25-erių metų rusė Marija Šarapova 6:0, 6:0 nugalėjo 78-ąją vietą pasaulio reitinge užimančią 22-ejų metų rumunę Alexandra Cadantu. Buvusi pirmoji pasaulio raketė M. Šarapova antrajame rate susitiks su 22-ejų metų japone Ayumi Morita (84-oji pasaulio raketė).

2010 metų „French Open“ nugalėtoja ir praėjusių metų šio turnyro finalininkė 31-erių metų italė Francesca Schiavone (12) 6:3, 6:1 nugalėjo 41-erių metų japonę Kimiko Date Krumm (76) ir antrajame rate žais su 24-erių metų bulgare Cvetana Pironkova (41).

Ketvirtoji pasaulio raketė 22-ejų metų čekė Petra Kvitova antradienį 6:1, 6:2 nugalėjo 16-metę australę Ashleigh Barty (332).

Pirmąjį barjerą įveikė ir buvusi pirmoji pasaulio raketė 21-erių metų danė Caroline Wozniacki. Šiuo metu devintąją vietą pasaulio reitinge užimanti Danijos atstovė 6:0, 6:1 nugalėjo 29erių metų graikę Eleni Daniilidou (69).

23-ioji pasaulio raketė 26-erių metų estė Kaia Kanepi antradienį 6:3, 6:3 įveikė 23-ejų metų rusę Aleksandra Panova (74).

Vyrų vienetų varžybų pirmajame rate šešiskart „French Open“ čempionas antroji pasaulio raketė 25-erių metų ispanas Rafaelis Nadalis nesunkiai 6:2, 6:2, 6:1 nugalėjo 26-erių metų italą Simone Bolelli (111) ir antrajame rate žais su savo bendraamžiu uzbeku Denisu Istominu (43).

Ketvirtoji pasaulio raketė 25-erių metų britas Andy Murray 6:1, 7:5, 6:0 nugalėjo metais jaunesnį japoną Tatsuma Ito (68), šeštoji pasaulio raketė 30-metis ispanas Davidas Ferreras 6:3, 6:4, 6:1 nugalėjo 24-erių metų slovaką Lukašą Lacko (64), o aštuntoji pasaulio raketė 27-erių metų serbas Janko Tipsarevičius 2:6, 6:4, 7:6 (7-3), 6:3 įveikė 24-erių metų amerikietį Samą Querrey (71).