Latvis E. Gulbis pirmą kartą žais „Grand Slam“ turnyro pusfinalyje

Paryžiuje vykstančio 113-ojo atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro beveik 24 mln. eurų, vyrų vienetų varžybų ketvirtfinalyje antradienį 17-oji pasaulio raketė 25-erių metų latvis Ernestas Gulbis 6:3, 6:2, 6:4 nugalėjo šeštąją vietą pasaulio reitinge užimantį 28-erių metų čeką Tomašą Berdychą.

Mačas truko 2 val.

Pirmą kartą „Grand Slam“ turnyro pusfinalyje žaisiantis Latvijos tenisininkas dėl kelialapio į finalą kovos su antrąja pasaulio rakete 27-erių metų serbu Novaku Djokovičiu. 2012 metų „French Open“ turnyro finalininkas antradienį 7:5, 7:6 (7-5), 6:4 įveikė devintąją pasaulio raketę 23-ejų metų Kanados atstovą Milošą Raoničių.