Kelias į Braziliją: vokiečiai ir prancūzai stringa, belgai laimi

Viena būsimojo pasaulio futbolo čempionato favoričių Vokietijos rinktinė vėl nesugebėjo laimėti kontrolinių rungtynių. Sekmadienį Menchengladbache ji sužaidė lygiosiomis 2:2 su Kamerūno komanda.

Visi įvarčiai buvo pelnyti per 16 minučių antrojo kėlinio viduryje. Veteranas Samuelis Eto`o išvedė afrikiečius į priekį 62 min., bet netrukus Thomas Muelleris ir Andre Schuerrle persvėrė rezultatą.

Vis dėlto vokiečiai pranašumo neišsaugojo – Ericas Maximas Choupo-Motingas rezultatą išlygino 78 minutę.

Vokietijos rinktinė žaidė be savo pagrindinio vartininko Manuelio Neuerio ir kapitono gynėjo Philippo Lahmo, abu jie gydosi traumas. Miroslavas Klose liko ant suolo, o Erikas Durmas debiutavo Vokietijos rinktinėje.

Praėjusį mėnesį vokiečiai sužaidė lygiosiomis 0:0 su lenkais, o paskutinį kontrolinį mačą Joachimo Loewo komanda žais birželio 6-ąją su Armėnija ir kitą dieną išskris į Braziliją.

Nelaimėjo sekmadienį ir prancūzai. Jie sužaidė lygiosiomis 1:1 su Paragvajaus komanda.

Abu įvarčiai buvo įmušti paskutinėmis minutėmis. Į Antoine`o Griezmanno įvartį 82 minutę 89 minutę atsakė Victoras Caceresas,

O pakilimą išgyvenanti jauna Belgijos rinktinė rodo savo jėgą. Belgai sekmadienį Stokholme 2:0 sutvarkė švedus. Romelu Lukaku ir Edenas Hazard`as nepaliko abejonių, kas stipresnis.

Švedai, kuriems pasaulio čempionatas nuplaukė po pralaimėtų Portugalijai atkrintamųjų atrankos rungtynių, žaidė be savo ryškiausios žvaigždės Zlatano Ibrahimovičiaus.

Statistika

Vokietija – Kamerūnas 2:2 (0:0). Th. Muelleris (66), A. Schuerrle (71) / S.Eto`o (62), E. M. Choupo / Motingas (78).

Švedija – Belgija 0:2 (0:1). R. Lukaku (34), E. Hazard`as (78).

Prancūzija – Paragvajus 1:1 (0:0). A. Griezmannas (82) / V. Caceresas (89).