Ieties metikei I. Jakubaitytei iki Europos čempionato normatyvo pritrūko devynių centimetrų

Sekmadienį Kaune pasibaigusių Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybų moterų ieties metimo rungtį laimėjo kaunietė Indrė Jakubaitytė, įrankį numetusi 57 m 31 cm.
A. Koroliovo (BFL) nuotr.

38-erių metų sportininkei iki Europos čempionato normatyvo pritrūko 9 cm.

Londono olimpinėse žaidynėse 18-ąją vietą užėmusi I. Jakubaitytė LLAF taurės varžybų nugalėtoja tapo devintą kartą.

Traumą besigydanti šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė LLAF taurės varžybas praleido, o šią rungtį laimėjo kaunietė Gintarė Nesteckytė (1 m 80 cm). Antrąją vietą užėmė į sportą grįžusi daugiakovininkė Viktorija Žemaitytė-Valiukevičienė (1 m 75 cm).

Vyrų šuolių į aukštį varžybose triumfavo Raivydas Stanys, peršokęs į 2 m 15 cm aukštį iškeltą kartelę.

Sekmadienį vykusių varžybų nugalėtojai.

200 m: Rytis Sakalauskas (Kaunas) 21,53 sek. ir Lina Grinčikaitė (Klaipėda) 24,00;

800 m: Petras Gliebus (Vilnius) 1.50,98 ir Eglė Balčiūnaitė (Šiauliai) 2.09,86;

3000 m: Simas Bertašius (Vilnius, Raseiniai) 8.24,36 ir Vaida Žūsinaitė (Vilnius, Alytus) 9.32,98;

3000 m kliūtinis bėgimas: Justinas Beržanskis (Šiauliai) 8.44,56 ir Gintarė Akelaitytė (Marijampolė) 13.23,19;

400 m barjerinis bėgimas: Janis Baltušs (Latvija) 52,50 ir Irma Mačiukaitė (Pasvalys) 1.00,91;

aukštis: Raivydas Stanys (Kaunas) 2,15 m ir Gintarė Nesteckytė (Kaunas) 1,80;

trišuolis: Marius Vadeikis (Kaunas) 15,54 ir Jolanta Verseckaitė (Vilnius) 13,54;

kūjis: Tomas Juknevičius (Panevėžys) 59,50 ir Sandra Mišeikytė (Klaipėda) 46,59;

ietis: Edis Matusevičius (Vilnius) 69,69 ir Indrė Jakubaitytė (Kaunas) 57,31;

dešimtkovė: Egidijus Zaniauskas (Klaipėda) 6790 tšk.;

septynkovė: Evelina Auželytė (Kaunas) 4647 tšk.;

4x100 m: Lietuva (Ugnius Savickas, Rytis Sakalauskas, Kostas Skrabulis, Laurynas Gendvilas) 41,19 sek. ir Kaunas (Audra Čekanauskienė, Raimonda Meidutė, Asta Vilimaitė, Inga Garbašauskaitė) 51,00.