Disko metikas A. Gudžius pagerino asmeninį rekordą

Šeštadienį Kaune prasidėjusių Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybų vyrų disko metimo rungtyje nugalėjo Andrius Gudžius.
V. Jurevičiaus (BFL) nuotr.

Europos jaunimo (iki 23 metų) čempionas diską numetė 66 m 11 cm ir pagerino asmeninį rekordą. A. Gudžius LLAF taurės varžybose triumfavo trečiąjį kartą.

Moterų disko metimo varžybose geriausiai pasirodė skuodiškė Zinaida Sendriūtė – 62 m 31 cm. Ji šias varžybas laimėjo 12-ąjį kartą.

Moterų 100 m bėgime greičiausia buvo klaipėdietė Lina Grinčikaitė (11,57 sek.). Ji šioje distancijoje triumfavo aštuntąjį kartą.

Septintąją pergalę LLAF taurės varžybose šventė Sonata Tamošaitytė (13,61 sek.), nugalėjusi 100 m barjerinio bėgimo rungtyje.

Šeštadienį vykusių varžybų nugalėtojai:

100 m: Rytis Sakalauskas (Kaunas) 10,40 sek. ir Lina Grinčikaitė (Klaipėda) 11,57;

400 m: Rokas Pacevičius (Kaunas) 48,34 ir Modesta Justė Morauskaitė (Vilnius) 54,34;

1500 m: Petras Gliebus (Vilnius) 3.49,32 ir Vaida Žūsinaitė (Vilnius, Alytus) 4.26,95;

5000 m: Valdas Dopolskas (Vilnius) 14.52,29 ir Rasa Drazdauskaitė (Šiauliai) 16.42,06;

110 m barjerinis bėgimas: Tomas Malakauskas (Klaipėda) 14,54;

100 m barjerinis bėgimas: Sonata Tamošaitytė (Kaunas) 13,61;

kartis: Edvinas Smetonis (Kaunas) 4,40 m ir Miglė Juodeškaitė (Kaunas) 3,50;

tolis: Tomas Vitonis (Kaunas) 7,87 m ir Jogailė Petrokaitė (Raseiniai) 6,17;

rutulys: Šarūnas Banevičius (Klaipėda, Gargždai) 18,74 ir Laura Gedminaitė (Vilnius, Tauragė) 14,68;

diskas: Andrius Gudžius (Kaunas) 66,11 ir Zinaida Sendriūtė (Skuodas) 62,31.