„Lietuvos rytui“ nepavyko pergale pradėti Jungtinės lygos pusfinalio etapo

Trečiadienį vilniečiai pradėjo kovas Jungtinės lygos pusfinalyje. „Lietuvos rytas“ po atkaklios kovos 81:87 išvykoje nusileido Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 0:1, praneša bc.lrytas.lt.
I. Juodytės (BFL) nuotr.

Susitikimo pradžioje šeimininkai šovė į priekį (0:7). Pirmuosius „Lietuvos ryto“ taškus pelnė J. Palaciosas (2:7, 2 min.).

Netrukus įsižaidė svečių snaiperis M. Gecevičius, pataikęs du tolimus metimus (11:10).

Gynėjas toliau siautėjo puolime ir po pirmojo kėlinio savo sąskaitoje turėjo 14 taškų. Vilniečiai atsiliko 19:25.

Antrojo ketvirčio pradžioje rusų komanda toliau terorizavo D. Adomaičio ekipos gynybą tritaškiais metimais (24:31). Po P. Gubanovo dėjimo skirtumas išaugo iki 11 taškų – 26:37.

Minutės pertraukėlė pakeitė situaciją – vilniečiai laimėjo atkarpą 14:3 ir išlygino rezultatą (40:40). Po 20 minučių minimalų pranašumą turėjo „Nižnij Novgorod“ – 44:45.

Komandos keitėsi taikliais išpuoliais, o varžovų komandos puolimo lyderiu tapo amerikietis T. Rochestie (51:53). J. Palaciosas pataikė baudos metimus, galingu dėjimu sudrebino Žemutinio Naugardo komandos krepšį – (55:56).

Ketvirtis baigėsi T. Rochestie tritaškiu metimu – 56:63.

Lemiamo kėlinuko metu „Lietuvos rytas“ bandė pasinaudoti pranašumu po krepšiu, o rusai stengėsi atsakyti tolimais metimais. J. Palaciosas išlygino rezultatą (74:74), tačiau „Nižnij Novgorod“ atsakė rezultatyviu žaidimu.

S. Antonovas pataikė svarbų dvitaškį (76:79, 39 min.), J. Palaciosas vėl neklydo atakuodamas nuo baudos metimų linijos (78:79).

Rezultatas galėjo tapti lygus, tačiau G. Oreliko mestas kamuolys išsisuko iš lanko ir svečiams beliko pražangomis stabdyti rungtynių laikrodį. Žemutinio Naugardo komanda neklydo ir iškovojo pergalę 81:87.

„Lietuvos rytas“: M. Gecevičius – 23, J. Palaciosas (13 atk. kam.) – 18, D. Songaila – 16, O. Cookas (10 rez. perd.) – 9, G. Orelikas – 6, Z. Dowdellas – 4, S. Jelovacas – 3, T. Lydeka – 2.

„Nižnij Novgorod“: T. Rochestie – 17, D. Thompsonas – 15, S. Antonovas – 14, J. Baburinas – 11, P. Korobkovas – 10, P. Gubanovas ir V. Paninas – po 8, V. Ivlevas – 2.