„Rangers“ ritulininkus viena pergalė skiria nuo NHL Stenlio taurės finalo

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos finalo ketvirtose rungtynėse Niujorko „Rangers“ klubas namuose susitiko su Monrealio „Canadiens“ komanda, nugalėjo varžovus 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0) po pratęsimo ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja jau 3-1.
USA Today Sports/Scanpix nuotr.

7-ą pratęsimo minutę pergalingą įvartį pelnė Martinas St. Louisas.

Prieš tai niujorkiečiai du kartus pirmavo po švedo Carlo Hagelino ir Dericko Brassard`o smūgių, o kanadiečiai Francisas Bouillonas ir P. K. Subbanas du sykius lygino skirtumą. Trečio kėlinio pabaigoje Monrealio ekipos žaidėjas Alexas Galchenyukas pataikė į skersinį.

„Rangers“ komanda į NHL Stenlio taurės finalą gali patekti po 20 metų pertraukos.

Penktos serijos rungtynės naktį iš antradienio į trečiadienį Lietuvos laiku vyks Monrealyje.

Pirmus du Rytų konferencijos finalo serijos mačus išvykoje „Rangers“ klubas laimėjo 7:2 (2:0, 2:1, 3:1) ir 3:1 (2:1, 1:0, 0:0), o trečias rungtynes savo arenoje pralaimėjo po pratęsimo 2:3 (1:0, 0:1, 1:1, 0:1).

Rezultatas:

Niujorko „Rangers“ – Monrealio „Canadiens“ – 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0), – po pratęsimo. Serija - 3-1.

7:18 Carl Hagelin [1 – 0]
28:08 Francis Bouillon [1 – 1]
39:04 Derick Brassard [2 – 1]
42:00 P. K. Subban [2 – 2]
66:02 Martin St. Louis [3 – 2]