Lietuvos baidarininkams – pasaulio taurės varžybų etapo bronza

Vengrijoje vykstančio trečiojo pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybų etapo dviviečių baidarių 1000 m rungtyje šeštadienį Lietuvos atstovai Ričardas Nekriošius ir Andrejus pelnė bronzą.
A. Hybois, AFP/Scanpix nuotr.

Vengrijoje vykstančio trečiojo pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybų etapo dviviečių baidarių 1000 m rungtyje šeštadienį Lietuvos atstovai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas pelnė bronzą.

Nugalėjo prancūzai Arnaud Hybois ir Etienne Hubert – 3 min, 23,615 sek. Antrąją vietą užėmė vokiečiai Marcus Grossas ir Maxas Rendschmidtas (+0.036 sek.).

R. Nekriošius ir A. Olijnikas nuo nugalėtojų atsiliko 0,414 sek.

Atrankos ir pusfinalio plaukimuose Lietuvos atstovai buvo pirmi.

Šioje rungtyje dalyvavo 27 įgulos.

Dviviečių kanojų 1000 m rungties B finale Jevgenijus Šuklinas ir Tomas Gadeikis finišavo penkti ir galutinėje įskaitoje užėmė 14-ąją vietą.