LKL istorinis finalas prasidėjo įspūdinga „Neptūno“ pergale prieš „Žalgirį“

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate trečiadienį prasidėjo istorinė finalo serija. Joje savo aikštės pranašumą turintis Klaipėdos „Neptūnas“ pirmą sykį ekipos istorijoje finalo pirmame mače namuose susitiko su nuolatiniu šalies čempionatų dalyviu Kauno „Žalgiriu“ ir nugalėjo kauniečius po įspūdingos ir atkaklios kovos rezultatu 71:59 (11:21, 17:15, 23:17, 20:6). Serijoje iki keturių pergalių klaipėdiečiai pirmauja 1-0
A. Koroliovo (BFL) nuotr.

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate trečiadienį prasidėjo istorinė finalo serija. Joje savo aikštės pranašumą turintis Klaipėdos „Neptūnas“ pirmą sykį ekipos istorijoje finalo pirmame mače namuose susitiko su nuolatiniu šalies čempionatų dalyviu Kauno „Žalgiriu“ ir nugalėjo kauniečius po įspūdingos ir atkaklios kovos rezultatu 71:59. Serijoje iki keturių pergalių klaipėdiečiai pirmauja 1-0.

„Žalgiris“ Lietuvos čempionų titulo siekia jau 21-ą kartą iš eilės.

Tiek Klaipėdos, tiek ir Kauno klubai LKL pirmenybėse žaidžia nuo pirmo 1993-1994 metų – sezono.

Per laiką „Žalgiris“ 15 kartų tapo LKL čempionu, dar 5 sykius turėjo tenkintis sidabro medaliais. Savo ruožtu „Neptūno“ aukščiausias pasiekimas – 2013-ais iškovota bronza. Dar du kartus klaipėdiečiai užėmė ketvirtą vietą.

Šį sezoną „Neptūnas“ įveikė „Žalgirį“ du kartu LKL reguliariame čempionate (ir 81:73), bet pralaimėjo varžovams Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyro rungtynėse dėl trečios vietos.

„Neptūnas“ žalgiriečius nugalėjo ir 2013-ų rugsėjo mėnesį Klaipėdoje vykusiame Vlado Garasto taurės turnyro draugiškose rungtynėse (79:77), ir praėjusio sezono balandžio 1-ą dieną (78:77).

Prieš rungtynes į Klaipėdos arenos palubes iškelti Eurelijaus Žukausko ir Arvydo Macijausko marškinėliai.