„Heat“ atstatė pusiausvyrą Rytų konferencijos finalo serijoje

Antrosiose NBA Rytų konferencijos finalo rungtynėse trečiojo iš eilės čempiono titulo siekiantis Majamio „Heat“ klubas antradienį svečiuose 18 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 87:83 (20:21, 21:16, 21:26, 25:20) nugalėjo Indianos „Pacers“ krepšininkus bei išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1-1.
USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Pirmąjį mačą išvykoje Majamio ekipa varžovams pralaimėjo 96:107 (24:30, 21:25, 25:28, 26:24).

23 taškus – 13 per pirmąją mačo pusę, o likusius per ketvirtą kėlinį – nugalėtojams pelnė Dwyane`as Wade`as, 22 – LeBronas Jamesas (12 per ketvirtą kėlinį), 11 – Norrisas Cole`as, 9 – Chrisas Boshas, 7 – Udonis Haslemas, 6 – Mario Chalmersas.

Arenos šeimininkų, kurie šio sezono atkrintamosiose varžybose patyrė pirmą nesėkmę po penkių pergalių iš eilės gretose, sėkmingiausiai rungtyniavo Lance'as Stephensonas (25 tšk.), Paulas George`as (14 tšk.), George`as Hillas (13 tšk.), Roy`us Hibbertas (12 tšk. ir 13 atkovotų kamuolių) bei Davidas Westas (10 taškų).

Trečiąsias bei ketvirtąsias finalo serijos rungtynes komandos Majamyje žais šeštadienį ir pirmadienį.

Praėjusio sezono Rytų konferencijos finale „Heat“ ekipa nugalėjo „Pacers“ krepšininkus tik po septynių (4-3) mačų, o nuo 2011-2012 metų sezono atkrintamųjų varžybų etapo varžovams serijos pradžioje nėra pralaimėjusi dviejų mačų iš eilės.