Antrą pergalę VTB Vieningosios krepšinio lygos ketvirtfinalyje vilniečiai iškovojo po pratęsimo

Antrosiose VTB Vieningosios krepšinio lygos ketvirtfinalio rungtynėse Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vicečempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“ sekmadienį namuose po pratęsimo 96:94 (17:21, 21:22, 24:27, 21:13, 13:11) nugalėjo Liubercų „Triumf“ (Rusija) krepšininkus bei serijoje iki dviejų pergalių pirmauja 2-0.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Pirmajame mače šeštadienį vilniečiai varžovus savo arenoje įveikė 80:69 (12:22, 29:17, 17:14, 22:16).

26 taškais prie pergalės prisidėjo Martynas Gecevičius, 23 – Darius Songaila, 12 – Steponas Babrauskas, 10 – Juanas Palaciosas, 9 – Omaras Cookas, 8 – Tautvydas Lydeka.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Cory`is Higginsas (33 tšk.), Kyle`as Landry`is (21 tšk.), Milovanas Rakovičius ir Jeremy`is Chappellas (po 12 taškų).

Trečiąsias VTB Vieningosios krepšinio lygos ketvirtfinalio rungtynes komandos Liubercuose žais gegužės 21 dieną.