Latvijos ledo ritulininkai pasaulio čempionate parklupdė suomius

Latvijos ledo ritulio rinktinė pirmosiose Minske (Baltarusija) vykstančio pasaulio čempionato rungtynėse šeštadienį B grupėje 3:2 (1:1, 0:1, 2:0) nugalėjo Sočio žiemos olimpinių žaidynių bronzos laimėtoją Suomijos komandą.

Pergalingą įvartį, likus žaisti 7 min. 38 sek., Latvijos komandai pelnė Artūras Kulda.

Latviai pasaulio pirmenybėse suomius įveikė pirmą kartą. Šios komandos planetos čempionate susitiko septintą kartą.

Nugalėtojos titulą ginanti Sočio žiemos olimpinių žaidynių vicečempionė Švedijos rinktinė A grupėje 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) įveikė Danijos ekipą.

Du įvarčius įmušė Michaelas Backlundas.

Pasaulio čempionate dalyvauja 16 komandų, suskirstytų į dvi grupes. Jose 1–4 vietas užimsiančios rinktinės pateks į atkrintamąsias varžybas.