„Man City“ klubui iki Anglijos čempiono titulo trūksta tik vieno taško

Anglijos „Premier“ lygos futbolo pirmenybėse trečiadienio vakarą įvyko dvejos paskutinės priešpaskutinio 37-o turo rungtynės. Dėl čempionų titulo kovojantys „Manchester City“ futbolininkai savo aikštėje susitiko su Birmingemo „Aston Villa“ komanda ir įveikė varžovus rezultatu 4:0 (0:0). Pliaupiant lietui persvarą aikštės šeimininkai įgijo tik antro kėlinio viduryje, kai du įvarčius pelnė bosnis Edinas Džeko.

Trečią įvartį 89-ą minutę įmušė Stevanas Jovetičius, o galutinį tašką padėjo Yaya Toure, pasiekęs 100-ą „City“ ekipos įvartį šį sezoną.

Paskutiniame ture sekmadienį „Manchester City“ klubas 17.00 val. namuose žais su Londono „West Ham“ komanda, o pagrindinė konkurentė „Liverpool“ ekipa tuo pačiu metu savo aikštėje rungtyniaus su „Newcastle“ futbolininkais. Mančesterio atstovams užtenka ir lygiųjų.

Kitose rungtynėse „Sunderland“ komanda namuose 2:0 (2:0) įveikė „West Bromwich Albion“ ekipą. „Sunderland“ klubas užsitikrino vietą kito sezono „Premier“ lygoje.

Rezultatai:

„Manchester City“ 4 – 0 „Aston Villa“

64' Edin Džeko [1 – 0]
72' Edin Džeko [2 – 0]
89' Stevan Jovetič [3 – 0]
90+3' Yaya Toure [4 – 0]

„Sunderland“ 2 – 0 „West Bromwich Albion“

13' Jack Colback [1 – 0]
31' Fabio Borini [2 – 0]