T. Parkerio vedama „Spurs“ – Vakarų konferencijos pusfinalyje

Tony Parkerio vedamas San Antonijaus „Spurs“ klubas padėjo tašką Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje bei žengė į pusfinalį.

Greggo Popovichiaus auklėtiniai septintose serijos rungtynėse savo žiūrovų akivaizdoje 119:96 (35:23, 33:23, 26:22, 25:28) sutriuškino Dalaso „Mavericks“ komandos krepšininkus.

Serijoje iki keturių pergalių NBA vicečempionai nugalėjo 4-3. Vakarų konferencijos pusfinalyje „Spurs“ ekipa susitiks su Hjustono „Rockets“ klubą eliminavusia Portlando „Trail Blazers“ komanda.

Aikštės šeimininkai su „Mavericks“ komandos žaidėjais susitvarkė pirmoje mačo dalyje – antrojo kėlinio pradžioje po DeJuano Blairo taiklaus dvitaškio svečių deficitas išliko dviženklis (25:37).

Tada Emanuelis Ginobili surinko penkis taškus paeiliui, o 9:0 spurtavusi San Antonijaus ekipa padvigubino savo pranašumą (46:25) bei į rūbinę išėjo turėdama triuškinamą – 22 taškų pranašumą (68:46).

„Spurs“ krepšininkai po ilgosios pertraukos apsukų nemažino, varžovų arčiau neprisileido ir po taiklių Parkerio baudų metimų ketvirtajame kėlinyje G. Popovichiaus kariauna turėjo rekordinę – 31 taško persvarą (111:80).

„Spurs“: Tony Parkeris 32, Emanuelis Ginobili 20, Danielas Greenas 16, Timas Duncanas 15 (8 atk. kam.), Kawhi Leonardas 15, Borisas Diaw 8.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 22 (8/19 dvit., 9 atk. kam.), Devinas Harrisas 17, Monta Ellisas 12, Vince`as Carteris 10, Wayne`as Ellingtonas 8, DeJuanas Blairas 8.