„Žalgiris“ A lygoje įveikė „Sūduvą“

Šeštadienį trečiosiose Lietuvos futbolo „SMScredit.lt A lygos“ dienos rungtynėse dešimties komandų turnyro lyderis šalies čempionas Vilniaus MFD „Žalgiris“ svečiuose 3:0 (1:0) nugalėjo septintojoje pozicijoje likusią Marijampolės „Sūduvą“ (14 tšk.), kuri nuo 12 minutės žaidė be pašalinto iš aikštės Tomo Snapkausko.
B. Barausko (BFL) nuotr.

Po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Linas Pilibaitis (30 min.), Rytis Leliūga (59 min.) ir Kristis Andreou (82 min.).

Po šios pergalės žalgiriečiai surinko 25 taškus ir jau 5 taškais lenkia antrąją vietą užimantį šalies vicečempioną Klaipėdos „Atlantą“ bei šešiais – trečiojoje pozicijoje esančią Pakruojo „Kruoją“.

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10. Alytaus „Dainava“ 11  0  0 11   1:62   0

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai – po 6 įvarčius – Ričardas Beniušis („Kruoja“), Elivelto ir Lukas Kochanauskas (abu „Ekranas“).