Lietuviams – bronza, geriausias turnyro puolėjas – D. Zubrus

Pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono B grupėje šeštadienio vakarą Kroatijos ledo ritulio rinktinė 3:2 (0:0, 2:1, 1:1) įveikė Lietuvos komandą ir iškovojo sidabro medalius, o lietuviams teko tenkintis bronza.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Po pirmojo kėlinio švieslentėje degė du nuliai, tačiau kroatai antrąjį pradėjo dviem įvarčiais – 31 ir 33 minutėmis. Abu kartus kroatai išnaudojo kiekybinę persvarą.

Po šalto dušo atsigavę lietuviai netrukus taip pat atsakė įvarčiu – pasižymėjo E. Ribakovas. Atsilikdami Lietuvos ledo ritulininkai stengėsi žaisti kur kas aktyviau.

Trečiojo kėlinio pradžioje D. Pliskauskas pataikė puikų metimą ir išlygino rezultatą. Po to lietuviai surengė daug puikių atakų, tačiau niekaip nesugebėdavo įmušti. Mūsiškiams ne kartą nesisekė išnaudoti kiekybinės persvaros.

54 min. Lietuva buvo nubausta, kai R. Benduličius greitos atakos vėl išvedė kroatus į priekį. Visos lietuvių pastangos išlyginti rezultatą vaisių nedavė, nors vienas įvarčių kliudė vartų virpstą.

Po rungtynių apdovanojimų ceremonijoje Dainius Zubrus pripažintas geriausiu čempionato puolėju. Jis įmušė du įvarčius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.