Kaip ant sparnų žaidęs Madrido „Real“ 2:1 įveikė „Barcelona“ ir iškovojo Ispanijos supertaurę

Ispanijos sostinės Madrido „Santiago Bernabeu“ stadione naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį „Real“ klubas 2:1 palaužė „Barcelona“ ir devintą kartą klubo istorijoje iškovojo Ispanijos supertaurę.
EPA-ELTA nuotr.

Šeimininkai katalonams surengė tikrą šaltą dušą ir per dvidešimt minučių sumušė du įvarčius: pasižymėjo Gonzalo Higuainas (11 min) ir Cristiano Ronaldo (19 min.). Negana to, „Real“ viena po kitos rengė itin pavojingas atakas, kurios baigdavosi smūgiais į Victoro Valdeso saugomus vartus.

Netrukus visiškai sutrikusią „Barcelona“ į dar gilesnį nokdauną pasiuntė jų pačių gynėjas Adriano, jau 28-ą minutę už paskutinės vilties pražangą užsidirbęs raudoną kortelę.

„Barcelona“ gerbėjams vilčių suteikė Lionelis Messi, 45-ą minutę fantastišku baudos smūgiu nuginklavęs Ikerą Casillasą.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė – „Barca“ buvo priversta daug žaisti be kamuolio, o „Real“ vieną po kitos kūrė pavojingas atakas. Jei ne katalonų vartų sargas, įvarčių skaičius galėjo būti ir dviženklis.

Rungtynių pabaigoje į puolimą pasileidę katalonai sugebėjo surengti keletą pavojingų atakų, tačiau I. Casillas žaidė patikimai ir „Real“ šventė pergalę.

Pirmąsias rungtynes praėjusį ketvirtadienį namie 3:2 laimėjo „Barcelona“, tad „karališkajam“ klubui šiame mače užteko pergalės minimaliu skirtumu 1:0 arba 2:1.

„Real“ ekipa šį trofėjų laimėjo devintą kartą klubo istorijoje ir beveik pasivijo „Barca“, kurios sąskaitoje dešimt Ispanijos supertaurių.

Abiejose ekipose debiutavo neseniai įsigyti futbolininkai. Katalonų gretose 75-ą minutę Sergio Busquetsą pakeitė iš „Arsenal“ įsigytas Alexas Songas, o „Real“ ekipoje 83-ą min. į aikštę vietoj Mesuto Ozilo žengė iš „Tottenham Hotspur“ nusipirktas Luka Modričius.