Krepšininkas J. Mačiulis pelnė 14 taškų, bet jo komanda Eurolygoje pralaimėjo

Vyrų krepšinio Eurolygos turnyro pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse trečiadienį Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) su Jonu Mačiuliu svečiuose po pratęsimo 74:77 (14:21, 19:19, 23:18, 16:14; 2:5) nusileido Maskvos CSKA (Rusija) ekipai, kuri serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1–0.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

J. Mačiulis, per 24 min. pelnęs 14 taškų (dvitaškiai 2/2, tritaškiai 2/4, baudos 4/5), buvo vienas rezultatyviausių savo komandoje. Lietuvis atkovojo ir perėmė po 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, prasižengė 4 kartus ir sykį suklydo.

Taip pat 14 taškų „Panathinaikos“ komandai pelnė Stephanas Lasme, 12 –Zachas Wrightas, 10 – Dimitris Diamantidis (7 rez. perd.), 9 – Jamesas Gists.

CSKA komandai 21 tašką pelnė buvęs žalgirietis Sonny Weemsas (6 atk. kam., 5 rez. perd.), 17 – Viktoras Chriapa (11 atk. kam.), 15 – Kyle`as Hinesas, 10 – Vitalijus Fridzonas.

Antrąsias ketvirtfinalio rungtynes šios komandos žais penktadienį vėl Maskvoje.