R. Navardauskas tapo daugiadienių dviratininkų lenktynių Prancūzijoje nugalėtoju

62-ą kartą Prancūzijoje vykusių penkių etapų tarptautinių „Circuit Cycliste Sarthe – Pays de la Loire“ dviratininkų lenktynių nugalėtoju tapo „Garmin Sharp“ ekipos narys Ramūnas Navardauskas.

Lietuvos dviratininkas bendroje įskaitoje 14 sekundžių aplenkė australą Rohaną Dennisą bei 17 sekundžių prancūzą Julieną Simoną:

1. Ramūnas Navardauskas              16 val. 28 min. 03 sek.

2. Rohanas Dennis (Australija)                atsiliko 14 sek.

3. Julienas Simonas (Prancūzija)                         17

4. Anthony Roux (Prancūzija)                         18

5. Anthony Delaplace (Prancūzija)                    22

...

74. Jerome Gilbertas (Belgija)                       22:40

Penktąjį 184 km etapą laimėjo prancūzas Axelis Domont`as (4:32:01), o aštuonias sekundes nugalėtojui pralaimėjęs A. Navardauskas finiše buvo 29-as.