L. Hamiltonas iškovojo antrąją pergalę iš eilės

„Formulės-1“ lenktynių čempionato trečiąjį etapą – Bahreino „Grand Prix“ – sekmadienį laimėjo iš antrosios pozicijos startavęs „Mercedes“ komandos pilotas britas Lewisas Hamiltonas.

29-erių metų Didžiosios Britanijos lenktynininkas iškovojo antrąją pergalę iš eilės ir 24-ąją per visą karjerą.

Antrąją vietą užėmė iš pirmosios pozicijos startavęs kitas „Mercedes“ pilotas – vokietis Nico Rosbergas (+1 sek.), o trečiąją – meksikietis Sergio Perezas („Force India“, +24 sek.).

Ketvirtąją vietą užėmė australas Danielis Ricciardo („Red Bull-Renault“, +24,4 sek.), penktąją – vokietis Nickas Hulkenbergas („Force India“, +28,6 sek.), o šeštąją – nugalėtojo titulą ginantis vokietis Sebastianas Vettelis („Red Bull-Renault“, +29,8 sek.).

Bendrojoje čempionato įskaitoje pirmąją vietą išsaugojo pirmojo etapo nugalėtojas N. Rosbergas. Jis turi 61 tašką. Antrąją vietą užima L. Hamiltonas, surinkęs 50 taškų. Į trečiąją vietą pakilo N. Hulkenbergas. Jo sąskaitoje – 28 taškai.

S. Vettelis su 23 taškais užima šeštąją vietą.

Komandų įskaitoje pirmauja „Mercedes“ (111 tšk.). Antrąją vietą užima „Force India“ (44 tšk.), o trečiąją – „McLaren-Mercedes“ (43 tšk.).

Ketvirtasis čempionato etapas – Kinijos „Grand Prix“ lenktynės – vyks balandžio 20 dieną.