Daviso taurė: po pirmos dienos – lygybė

Laurynas Grigelis pralaimėjo po keturių setų kovos ir Lietuvos teniso rinktinei nepavyko iškovoti antrosios pergalės Daviso taurės mače su Pietų Afrikos Respublika (PAR).
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Antrajame vienetų mače 22 metų L. Grigelis (234-oji pasaulio raketė) 6:7 (5-7), 6:7 (3-7), 6:2, 6:7 (4-7) nusileido 33 metų Rikui de Voestui (261).

Pirmuose dviejuose setuose kova vyko taškas į tašką, o pratęsimuose sėkmė šypsojosi PAR atstovui. Trečiajame sete lietuvis išsiveržė į priekį 4:1 ir iškovojo pergalę rezultatu 6:2. Ketvirtojo seto pradžioje L. Grigelis atsiliko 1:3, bet sugebėjo išlyginti rezultatą 3:3. Seto baigtis ir vėl sprendėsi pratęsime, kuriame stipresnis buvo R. de Voestas.

Kaip jau skelbta, pirmajame mače penktadienį 23 metų Ričardas Berankis (143) 6:3, 7:6 (7-2), 6:3 nugalėjo 25 metų Jeaną Anderseną (863).

Šeštadienį vyksiančiame dvejetų susitikime R. Berankis ir L. Grigelis žais prieš 31 metų Raveną Klaaseną ir J. Anderseną.

Sekmadienį turėtų įvykti R. Berankio ir R. de Voesto bei L. Grigelio ir J. Anderseno akistatos.

Lietuvos rinktinės sudėtyje dar yra 19-metis Lukas Mugevičius (975) ir 17-metis Mantas Bugailiškis (be reitingo).