V. Alekna „Deimantinės lygos“ varžybose Didžiojoje Britanijoje – trečias

Didžiojoje Britanijoje vykusio Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „Deimantinės lygos“ varžybų 12-ojo etapo vyrų disko metimo varžybose sekmadienį dukart olimpinis čempionas Virgilijus Alekna užėmė trečiąją vietą.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

40-metis lietuvis sėkmingiausiu, trečiuoju, bandymu diską numetė 65 m 63 cm. V. Alekna pirmuoju bandymu diską nusviedė 62 m 65 cm, antruoju – 64 m 27 cm, penktuoju – 63 m 99 cm, šeštuoju – 64 m 5 cm, o ketvirtasis mėginimas nebuvo įskaitytas.

Nugalėjo Londono olimpinių žaidynių čempionas vokietis Robertas Hartingas – 66 m 64 cm. Antrąją vietą užėmė Pekino žaidynių čempionas estas Gerdas Kanteris – 65 m 79 cm.

Varžybose dalyvavo aštuoni sportininkai.