captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Chimki“ Vieningosios lygos reguliarųjį sezoną baigė be pralaimėjimų

Antradienį paskutiniosiose atidėtose VTB Vieningosios krepšinio lygos reguliariojo sezono XV turo rungtynėse pralaimėjimo kartėlio taip ir nepatyręs Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) klubas svečiuose 94:76 (29:28, 25:16, 26:16, 14:16) nugalėjo B grupės autsaiderę Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) ekipą.
R. Kurtinaitis, V. Skaraičio (BFL) nuotr.
R. Kurtinaitis, V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Antradienį paskutiniosiose atidėtose VTB Vieningosios krepšinio lygos reguliariojo sezono XV turo rungtynėse pralaimėjimo kartėlio taip ir nepatyręs Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) klubas svečiuose 94:76 (29:28, 25:16, 26:16, 14:16) nugalėjo B grupės autsaiderę Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) ekipą.

Tai buvo aštuonioliktoji iš eilės „Chimki“ krepšininkų pergalė bei keturioliktoji Mariupolio krepšininkų nesėkmė.

Jau anksčiau buvo aišku, kad Maskvos srities „Chimki“ ir Maskvos CSKA (abu Rusija ir B grupė), Kazanės „Uniks“ (Rusija) bei Vilniaus „Lietuvos ryto“ (abu A grupė) klubai tiesiogiai pateko į turnyro ketvirtfinalį, o kitos trečias–šeštas vietas užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.

Aštuntfinalio serijoje iki dviejų pergalių tarpusavy susitiks:

Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ – Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“;
Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ – Astanos „Astana“;
Liubercų „Triumf“ – Sankt Peterburgo „Spartak“;
Samaros „Krasnyje Krylja“ – Krasnojarsko „Jenisej“.
  
Galutinė B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):

1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija)            18 18  0  36
2. Maskvos CSKA (Rusija)                          18 16  2  34
3. Liubercų „Triumf“ (Rusija)                        18 11  7  29
4. Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija)          18  9  9  27
5. Astanos „Astana“ (Kazachstanas)           18  8 10  26
6. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija)     18  8 10  26
7. Rygos VEF (Latvija)                                 18  7 11  25
8. Klaipėdos „Neptūnas“                              18  5 13  23
9. Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija)         18  4 14  22
10.Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina)             18  4 14  22
  
Galutinė A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):


1. Kazanės „Uniks“ (Rusija)                                    18 17  1  35
2. Vilniaus „Lietuvos rytas“                                      18 13  5  31
3. Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija)             18 12  6  30
4. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija)  18 11  7  29
5. Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija)                            18  9  9  27
6. Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija)                    18  7 11  25
7. Zgoželeco „Turow“ (Lenkija)                                18  6 12  24
8. Nimburko ČEZ (Čekija)                                        18  5 13  23
9. Donecko „Doneck“ (Ukraina)                               18  8 10  23
10.Talino „Kalev“ (Estija)                                          18  2 16  20

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...