Pasaulio dailiojo čiuožimo čempionu tapo japonas

Japonijoje vykstančio pasaulio dailiojo čiuožimo čempionato solistų varžybas laimėjo Sočio žiemos olimpinių žaidynių čempionas japonas Yuzuru Hanyu (282,59 tšk.). 19-metis čiuožėjas, kuris po trumposios programos buvo trečias, pasaulio čempionu tapo pirmą kartą.
Xinhua/Sipa USA/Scanpix nuotr.

Sidabro medalį iškovojo po trumposios programos pirmavęs 24-erių metų Tatsuki Machida (282,26 tšk.) taip pat iš Japonijos. Bronzos medalį pelnė dukart Europos čempionas 22-ejų metų ispanas Javieras Fernandezas (275,93 tšk.).

Varžybose dalyvavo 33 čiuožėjai. Laisvąją programą penktadienį atliko 23 sportininkai.