„Žalgiris“ Eurolygos „Top-16“ varžybose patyrė 11-ąją nesėkmę

Vyrų krepšinio Eurolygos turnyro antrojo etapo – „Top-16“ varžybų – 12-ojo turo rungtynėse F grupėje ketvirtadienį Kauno „Žalgiris“ namuose 72:84 (12:20, 23:18, 22:28, 15:18) pralaimėjo Stambulo „Galatasaray Liv Hospital“ (Turkija) ekipai.

Po 10 žaidimo minučių žalgiriečiai atsiliko 12:20. 13-ąją min. svečių pranašumas siekė 11 taškų (25:14), bet šeimininkai pelnė septynis taškus be atsako ir priartėjo 21:25, o prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė trys taškai 35:38. Trečiajame ketvirtyje Stambulo komanda vėl ėmė tolti. 24-ąją min. skirtumas vėl padidėjo iki 11 taškų (52:41), o 29-ąją min. – iki 12 taškų (64:52). Ketvirtajame kėlinyje žalgiriečių bandymai panaikinti deficitą buvo nesėkmingi. Likus žaisti 2 min. 45 sek., svečiai pirmavo 84:70 ir pergalės iš rankų nepaleido.

11-ąją nesėkmę patyrusiam „Žalgiriui“ (1 pergalė/11 pralaimėjimų) 19 taškų pelnė Justinas Dentmonas, 14 – Martynas Pocius, 12 – Artūras Milaknis, 10 – Robertas Javtokas, 6 – Paulius Jankūnas, 5 – Šarūnas Jasikevičius, 4 – Mindaugas Kupšas, 2 – Tomas Dimša.

Stambulo ekipoje (6/6) 19 taškų surinko Carlosas Arroyo, 16 – Malikas Hairstonas, 13 – Manučaras Markoišvilis, 10 – Furkanas Aldemiras (14 atk. kam.).

Pirmajame rate žalgiriečiai svečiuose pralaimėjo Stambulo klubui 83:90.

Kitas Eurolygos varžybų rungtynes „Žalgiris“ žais balandžio 4 dieną svečiuose su Belgrado „Partizan NIS“ (Serbija) komanda.