Biatlonininkas T. Kaukėnas pasaulio taurės varžybose – 37-as

Norvegijoje vykstančių pasaulio biatlono taurės devintojo etapo varžybų vyrų 10 km sprinto lenktynėse ketvirtadienį Lietuvos atstovas Tomas Kaukėnas užėmė 37-ąją vietą ir pelnė keturis įskaitinius taškus.

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydęs slovėnas Jakovas Fakas - 26 min. 5,9 sek. Antrąją vietą užėmė rusas Jevgenijus Garaničevas (+13,9 sek.), o trečiąją - švedas Bjornas Feris (Bjoern Ferry, +14,3 sek.). Abu šie sportininkai šaudė be klaidų.

Vieną baudos ratą turėjęs įveikti latvis Andrejus Rastorgujevas (+25,5 sek.) užėmė penktąją poziciją.

Be klaidų šaudęs 23-ejų metų T. Kaukėnas nugalėtojui pralaimėjo 1 min. 39,2 sek.

22-ejų metų Karolis Dombrovskis (+4.36,8; 2 baudos ratai) užėmė 86-ąją vietą.

Lenktynėse dalyvavo 99 sportininkai.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po 20 lenktynių T. Kaukėnas, turintis 60 taškų, užima 58-ąją vietą.

Pasaulio taurės varžybų nugalėtojo titulą jau užsitikrinęs prancūzas Martenas Furkadas (Martin Fourcade) turi 828 taškus. Antrąją vietą užima norvegas Emilis Heglė Svendsenas (Emil Hegle Svendsen, 588 tšk.), o trečiąją - jo tėvynainis Johanesas Bio (Johannes Boe, 583 tšk.).

Iš viso klasifikuoti 102 biatlonininkai.