captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos rytas“ užsitikrino vietą VTB Vieningosios lygos ketvirtfinalyje

Dvyliktąją pergalę septynioliktosiose VTB Vieningosios krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrąją vietą dešimties ekipų A grupėje užimantis LKL vicečempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“.
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Dvyliktąją pergalę septynioliktosiose VTB Vieningosios krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrąją vietą dešimties ekipų A grupėje užimantis LKL vicečempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“.

Sekmadienį namuose sostinės krepšininkai 103:97 (29:28, 25:21, 21:22, 28:26) nugalėjo penktojoje pozicijoje likusią Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija) ekipą ir užsitikrino vietą atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalyje.

25 taškus nugalėtojams pelnė Darius Songaila, po 18 – Martynas Gecevičius ir Gediminas Orelikas.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Gregory's Renfroe (20 tšk.), Anthony's Fisheris ir Elmedinas Kikanovičius (po 17 taškų).

A grupėje pirmą vietą vietą ir vietą ketvirtfinalyje užsitikrino Kazanės „Uniks“ (17 pergalių ir 1 pralaimėjimas) komanda.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Kazanės „Uniks“ (Rusija) 18 17 1 94,4
2. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 17 12 5 70,6
3. Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) 17 11 6 64,7
4. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 16 9 7 56,3
5. Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija) 17 9 8 52,9
6. Donecko „Doneck“ (Ukraina) 18 8 10 44,4
7. Zgoželeco „Turow“ (Lenkija) 16 6 10 37,5
8. Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) 16 6 10 37,5
9. Nimburko ČEZ (Čekija) 17 4 13 23,5
10. Talino „Kalev“ (Estija) 16 2 14 12,5

B grupėje jau pasibaigusiose rungtynėse sekmadienį Liubercų „Triumf“ (Rusija) klubas svečiuose 81:73 (15:23, 22:13, 25:21, 16:19) nugalėjo Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) penketuką.

B grupėje su 16 pergalių iš eilės pirmauja vietą ketvirtfinalyje jau užsitikrinę Rimo Kurtinaičio treniruojami Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) krepšininkai.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 16 16 0 100
2. Maskvos CSKA (Rusija) 16 14 2 87,5
3. Liubercų „Triumf“ (Rusija) 17 11 6 64,7
4. Astanos „Astana“ (Kazachstanas) 17 8 9 47,1
5. Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija) 16 7 9 43,8
6. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) 15 6 9 40
7. Rygos VEF (Latvija) 16 6 10 37,5
8. Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) 15 4 11 26,7
9. Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) 16 4 12 25
10. Klaipėdos „Neptūnas“ 16 4 12 25

Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...