D. Zubraus klubas pralaimėjo Floridos ledo ritulininkams

Trisdešimt aštuntąjį pralaimėjimą 67-ose NHL reguliariojo sezono rungtynėse patyrė bei į vienuoliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje smuktelėjo Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ (71 tšk.) klubas.

Penktadienį svečiuose 14,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ komanda po nesėkmingo trečiojo kėlinuko 3:5 (1:1, 2:1, 0:3) nusileido tik penkioliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esantiems Floridos „Panthers“ (57 taškai) ledo ritulininkams, kurie nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją.

Per 13 žaidimo minučių (13:13) lietuvis kartą netaikliai metė į šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą ir pirmajame kėlinyje atsėdėjo dvi baudos minutes.

Iš viso per 67 šio sezono rungtynes 35-erių metų puolėjas D. Zubrus pelnė 10 įvarčių, atliko 13 rezultatyvių perdavimų bei surinko 36 baudos minutes.

Po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Jaromiras Jagras (18:45), Bryce`as Salvadoras (22:02) ir Patrickas Eliašas (33:13).

Nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Brianas Campbellas (9:59), Quintonas Howdenas (34:30), Bradas Boyesas (44:24), Scottie`s Upshallas (50:00) ir Vincentas Trocheckas (59:27).