„Hoptrans-Sirenų“ krepšininkės pralaimėjo Minske

Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionato A grupėje pirmadienį Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ svečiuose 66:74 (19:17, 19:19, 14:20, 14:18) pralaimėjo Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) komandai.
Organizatorių nuotr.

13-ąją min. viešnios pirmavo 28:21, o po dviejų kėlinių – 38:36. Minsko krepšininkės 24-ąją min. išsiveržė į priekį 44:42. Aikštės šeimininkės po trijų kėlinių pirmavo 56:52, o 34-ąją min. įgijo 12 taškų persvarą (69:57).

„Hoptrans-Sirenų“ komandai 15 taškų pelnė Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė, 13 – Kornelija Balčiūnaitė, 12 – Eglė Tarasevičiūtė, 11 – Akvilė Baronėnaitė, 9 – Milda Sauliūtė (6 rez. perd., 6 kl.).

Nugalėtojų ekipai 20 taškų surinko Kristen Morris (13 atk. kam.), 17 – Chantell Alford, 14 – Olga Ziuzkova (7 rez. perd., tritaškiai – 4/6).

Abi ekipos turi po dvi pergales ir po vieną pralaimėjimą.

„Hoptrans-Sirenos“ antradienį svečiuose susitiks su nugalėtojos titulą ginančia Gardino „Olimpia“ (Baltarusija), o Vilniaus „Kibirkštis -Viči“ išvykoje žais su Umėjos „Udominate Basket“ (Švedija)