„Kruoja“ paskutinę minutę palaužė „Ekraną“

T. Stasevičiaus (tst.foto.lt) nuotr.

Pakruojo „Kruojos“ ekipa pergalingai pradėjo „SMSCredit.lt“ A lygos futbolo čempionatą. Penktą vietą praėjusiame sezone užėmusi „Kruoja“ sekmadienį išvykoje paskutinėmis minutėmis 2:1 (1:0) įveikė bronzos medalių laimėtojus Panevėžio „Ekrano“ futbolininkus.

Pirmosios rungtynių minutės buvo skirtos žvalgybai ir tik 16-ą mačo minutę „Kruojos“ žaidėjo Radanfaho Abu Bakro smūgis sudrebino skersinį.

Antroje pirmojo kėlinio dalyje iniciatyvą perėmė svečiai. 23-ią minutę Roberto Vėževičiaus perdavimo nepasiekia Ričardas Beniušis, tačiau jau po trijų minučių R. Veževičius suranda Tomą Birškį, kuris pasiunčia kamuolį į tuščius vartus.

40-ąją minutę klysta „Ekrano“ vartininkas Kornelijus Timofejevas, tačiau „Kruojos“ ekipa šios progos neišnaudojo.

Antrą kėlinį aktyviai pradėjo „Ekranas“, kurie kelė tris kampinius iš eilės. 54-ą minutę aštrų perdavimą atliko „Ekrano“ žaidėjas Sigitas Urbys, tačiau kamuolio jo komandos draugai nepasiekė.

75-ą minutę tolimą smūgi atliko „Ekrano“ žaidėjas Tomas Salamanavičius, o 81-ąją perdavimo iš krašto sulaukė Tomas Birškys, tačiau jo smūgis galva buvo netikslus.

87-ąją minutę Lukas Kochanauskas sulaukė Edgaro Baranausko perdavimo iš krašto ir išlygino rezultatą (1:1).

Paskutinėmis minutėmis „Ekranas“ užgulė varžovų vartus ir už tai buvo skaudžiai nubaustas. „Kruojos“ žaidėjas Valdas Pocevičius iš kairio krašto atliko perdavimą į baudos aikštelę ir Ričardas Beniušis (90+4 min.) pelnė pergalingą įvartį.

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10.Vilniaus MFD „Žalgiris“   0  0  0  0  0:0   0

Rezultatyviausas čempionato žaidėjas – 3 įvarčiai – Evaldas Razulis (Klaipėdos „Atlantas“).