A. Sereikaitė pasaulio jaunimo čempionate – septinta

Turkijoje vykstančių planetos jaunimo greitojo čiuožimo trumpuoju taku pirmenybių merginų 1500 m rungties pusfinalio trečiajame pusfinalio bėgime Sočio (Rusija) žiemos olimpinių žaidynių dalyvė Agnė Sereikaitė buvo trečia bei nepateko tarp šešių finalo dalyvių, kurios kovos dėl medalių finale.
Alfredo Pliadžio nuotr.

1500 m distancijos pusfinalyje 19-metė Lietuvos sportininkė distanciją įveikė per 2 minutes 28,181 sekundės, pralaimėjusi finalo dalyvėmis tapusioms Pietų Korėjos atstovei Se Jung Ahn (2:26,169) bei kinei Yutong Han (2:26,246).

A. Sereikatės rezultatas pusfinalyje buvo septintas (iš viso dalyvavo 62 sportininkės), o greičiausiai distanciją įveikė Azijos atstovės - korėjietės Minjeong Choi (2:24,673) ir De Jung Ahn (2:26,169) bei kinė Han Xiao (2:32,628).

Sočio žiemos olimpiadoje A.Sereikaitė šioje 1500 m rungtyje užėmė šešioliktąją vietą.