Lengvaatletė A. Palšytė pasaulio uždarų patalpų čempionate – dešimta

Sopote (Lenkija) vykstančio pasaulio uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionato moterų šuolių į aukštį varžybose penktadienį Lietuvos atstovė Airinė Palšytė su ukrainiete Irina Geraščenko pasidalijo dešimtąją vietą ir nepateko į finalą.

21-erių metų lietuvė pirmaisiais bandymais įveikė 1 m 84 cm ir 1 m 88 cm aukščius, antruoju – 1 m 92 cm, tačiau peršokti į 1 m 95 cm aukštį iškeltą kartelę jai nepavyko.

Atrankos varžybose dalyvavo 17 sportininkių, o kelialapius į šeštadienį vyksiantį finalą iškovojo devynios lengvaatletės. Septynios iš jų įveikė kvalifikacinį 1 m 95 cm aukštį, o dar dvi 1 m 92 cm aukštį įveikė pirmaisiais bandymais.