„Lietuvos rytas“ pralaimėjo pirmąsias Europos taurės aštuntfinalio rungtynes

Antrojo pagal pajėgumą Senojo žemyno vyrų krepšinio klubų turnyro – Europos taurės varžybų – pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse trečiadienį Lietuvos vicečempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“ svečiuose 82:88 (27:23, 14:22, 19:25, 22:18) pralaimėjo Belgrado „Crvena Zvezda Telekom“ (Serbija) krepšininkams.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Vilniečiai po 10 žaidimo minučių pirmavo 27:23, tačiau aikštės šeimininkai antrąjį kėlinį pradėjo spurtu 9:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai 32:29, o prieš ilgąją pertrauką pirmavo 45:41. 24-ąją min. Belgrado komandos pranašumas padidėjo iki 11 taškų 52:41.

Svečiams pavyko priartėti 56:57, bet šeimininkai prieš lemiamą ketvirtį susigrąžino dviženklį pranašumą 70:60. Likus žaisti 3 min., „Lietuvos rytas“ sumažino atsilikimą iki dviejų taškų 78:80, tačiau „Crvena Zvezda Telekom“ krepšininkai pelnė penkis taškus be atsako ir nutolo 85:78 bei pergalės iš rankų nebepaleido.

„Lietuvos rytui“ Renaldas Seibutis pelnė 17 taškų, Martynas Gecevičius – 14, Omaras Cookas ir Juanas Palaciosas – po 13, Darius Songaila ir Stevanas Jelovacas – po 8, Gediminas Orelikas – 6, Steponas Babrauskas – 3.

Belgrado ekipoje 21 tašką surinko Bobanas Marjanovičius, 16 – Tadija Dragičevičius, 13 – DeMarcusas Nelsonas.

Vilniečiai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 31-37.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos kovo 12 dieną Vilniuje.