Biatlonininkė G. Leščinskaitė pasaulio jaunių ir jaunimo čempionate – 15-a

JAV, Meino valstijoje, vykstančio pasaulio jaunių (iki 19 metų) ir jaunimo (iki 21 metų) biatlono čempionato jaunių merginų 6 km sprinto lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovė Gabrielė Leščinskaitė užėmė 15-ąją vietą.
Scanpix nuotr.

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydusi 19-metė italė Lisa Vittozzi – 18 min. 49,9 sek.

17-metė G. Leščinskaitė, kuriai teko įveikti du baudos ratus (0+2), nugalėtojai pralaimėjo 1 min. 42,4 sek.

18-metė Gaudvilė Nalivaikaitė (+2 min. 16,8 sek.; 4 baudos ratai) užėmė 28-ąją, o 17-metė Kotryna Vitkūnaitė (+3.21,4; 2 b. ratai) – 37-ąją vietas.

Lenktynėse dalyvavo 57 biatlonininkės.

Jaunių vaikinų 7,5 km sprinto lenktynes laimėjo keturis kartus šaudykloje suklydęs 18-metis amerikietis Seanas Doherty – 19 min. 35 sek.

17-metis Kipras Daugirdas (+3.26,2; 5) užėmė 51-ąją, 16-metis Lukas Čepulis (+4.07,5; 5) – 54-ąją, o 18-metis Šarūnas Jukna (+4.09,5; 5) – 55-ąją vietas.