Pakruojo „Kruojos“ vienuolikės pergalė kontroliniame mače uostamiestyje

Šeštadienį uostamiestyje kontrolines rungtynes su A lygos naujokais „Klaipėdos Granito“ futbolininkais žaidė Pakruojo „Kruoja“. Nors po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 2:2, po pertraukos į šeimininkų vartus krito dar du įvarčiai ir pakruojiečiai iškovojo pergalę rezultatu 4:2.
B. Barausko (BFL) nuotr.

Pasak svečių klubo pranešimo, susirinkę žiūrovai pirmojo įvarčio ilgai nelaukė – jau 3-čiąją minutę po Nerijaus Mačiulio atlikto baudos smūgio šeimininkai išmušė kamuolį iki baudos aikštelės prieigų, kur buvęs Tautvydas Eliošius netruko išvesti „Kruoją“ į priekį – 1:0.

Neprabėgus nė 10 minučių, po grubios gynėjų ir atraminio saugo klaidos, klaipėdiečių žaidėjas pabėgo vienas prieš vartininką ir atstatė pusiausvyrą – 1:1.

Iki kėlinio pabaigos buvo įmušti dar du įvarčiai. 32-ąją minutę Ričardas Beniušis realizavo Nerijaus Mačiulio uždirbtą baudinį (2:1), prieš pat pertrauką rezultatas ir vėl tapo lygus, pasižymėjus šeimininkams – 2:2.

Antrajame kėlinyje Vladimiro Čeburino ir Aido Dambrausko auklėtiniai ir toliau demonstravo rezultatyvų žaidimą. 56-ąją minutę ir vėl suveikė N. Mačiulio bei R. Beniušio tandemas – po pirmojo perdavimo V. Beniušis galva pelnė savo antrąjį rungtynių įvartį, vėl išvesdamas „Kruoją“ į priekį – 3:2.

Susitikimo pabaigoje tašką intrigai padėjo Andrius Arlauskas, pasinaudojęs vartininko klaida. Galutinis rezultatas – 4:2.