Ukrainos biatlonininkės pirmą kartą žaidynių istorijoje laimėjo moterų biatlono estafetę

Pirmą kartą olimpinių žaidynių istorijoje moterų biatlono estafetės varžybose aukso medalius iškovojo Ukrainos komanda.

Penktadienį Sočio (Rusija) žiemos olimpinių žaidynių estafetėje keturios po 6 km ukrainietės – Vita Semerenko, Julija Džyma, Valia Semerenko, Aliona Pidgrušina - panaudojo penkis papildomus šovinius ir, sugaošusios 1 valandą 10 minučių 2,5 sekundės, net 26,4 sekundės aplenkė Vankuverio žaidynių čempioną Rusijos kvartetą.

Bronzos medalius iškovojo pasaulio čempionės Norvegijos biatlonininkės, nuo čempionių atsilikusios 37,6 sekundės:

1. Ukraina                  1 val. 10 min. 02,5 sek. (0 baudos ratų + 5 papildomi šoviniai)
(Vita Semerenko, Julija Džyma, Valia Semerenko, Aliona Pidgrušina)
2. Rusija                         atsiliko 26,4 sek. (0+4)