Pirmosiose Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynėse – įtikinamos svečių pergalės

Antradienį po žiemos pertraukos sužaistos dvejos pirmosios 2013–2014 metų sezono UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro aštuntfinalio rungtynės, kuriose įtikinamas pergales iškovojo svečiuose žaidusios komandos.

Ispanijos čempionė „Barcelona“ komanda varžovų aikštėje 2:0 (0:0) nugalėjo Anglijos vicečempionę „Manchester City“ vienuolikę, kuri susitikimą baigė be pašalinto iš aikštės Martino Demichelio (53 min.).

Po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Lionelis Messi (54 min. iš 11 m baudinio) ir Danis Alvesas (90 min.).

Kitose rungtynėse Prancūzijos čempionai „Paris St Germain“ futbolininkai išvykoje net 4:0 (3:0) sutriuškino Lėverkuzeno „Bayer“ (Vokietija) klubą.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Zlatanas Ibrahimovičius (39 min. iš 11 m baudinio ir 42 min.), po vieną – Blaise`as Matuidis (3 min.) ir Yohanas Cabaye (88 min.).

Ir šiame susitikime iš aikštės buvo pašalintas šeimininkų žaidėjas Emiras Spahičius (59 min.).

Atsakomosios rungtynės Barselonoje ir Paryžiuje bus žaidžiamos kovo 12 dieną.