Kalnų slidininkė I. Januškevičiūtė nepasiekė finišo, auksą iškovojo T. Maze

Sočio žiemos olimpinių žaidynių kalnų slidinėjimo varžybų moterų didžiojo slalomo rungtyje antradienį Lietuvos atstovė Ieva Januškevičiūtė nebuvo klasifikuota.
A. Pliadžio nuotr.

Olimpinėse žaidynėse debiutavusi 19-metė sportininkė pirmajame nusileidime užėmė 71-ąją vietą (1.36,79), o antrajame finišo nepasiekė.

Nugalėjo slovėnė Tina Maze. 30-metė kalnų slidininkė trasą du kartus įveikė per 2 min. 36,87 sek.

Tai antrasis T. Maze aukso medalis Sočio žaidynėse. Ji kartu su 28-erių metų šveicare Dominique Gisin laimėjo greitojo leidimosi rungtį. T. Maze Vankuverio olimpinių žaidynių didžiojo slalomo rungtyje buvo antra.

Sidabro medalį antradienį iškovojo didžiausiojo slalomo rungties nugalėtoja 24-erių metų austrė Anna Fenninger. Ji T. Maze pralaimėjo 0,07 sek.

Bronzos apdovanojimą pelnė Vankuverio žaidynių čempionė 24-erių metų vokietė Viktoria Rebensburg (+0,27 sek.).

Tailandui atstovaujanti smuikininkė Vanessa Mae tarp klasifikuotų kalnų slidininkių liko paskutinė – 67-a.