Paaiškėjo dar trys Anglijos futbolo taurės ketvirtfinalio dalyviai

Sekmadienį sužaistos dar trejos 2013–2014 metų sezono Anglijos futbolo asociacijos taurės (FA Cup) turnyro aštuntfinalio rungtynės, po kurių vietas ketvirtfinalyje užsitikrino Londono „Arsenal“, „Everton“ ir III diviziono „Sheffield United“ klubai.

Sekmadienį daugiausiai dėmesio sulaukė susitikimas Londone, kuriame „Arsenal“ futbolininkai savo aikštėje 2:1 (1:0) įveikė „Liverpool“ vienuolikę.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Alexas Oxlade-Chamberlainas (16 min.) ir Lukas Podolskis (47 min.), o svečių gretose įvarčiu pasižymėjo Stevenas Gerrardas (60 min. iš 11 m baudinio).

Kituose sekmadienio mačuose „Everton“ komanda namuose 3:1 (1:1) nugalėjo „Swansea City“ ekipą, o „Sheffield United“ futbolininkai savo žiūrovų stebimi 3:1 (0:1) įveikė II diviziono „Nottingham Forest“ klubą.

Anksčiau vietas ketvirtfinalyje užsitikrino šalies vicečempionas ir praėjusio sezono šio turnyro finalininkas „Manchester City“ klubas, II lygoje žaidžianti taurės savininkė „Wigan Athletic“ vienuolikė bei „Sunderland“ futbolininkai.

Sekmadienį taip pat buvo ištraukti Anglijos futbolo asociacijos taurės (FA Cup) turnyro ketvirtfinalio burtai: