Latvijos skeletonininkui M. Dukurui – Sočio žaidynių sidabras

Sočio žiemos olimpinių žaidynių vyrų skeletono varžybose 29-erių metų Latvijos atstovas Martinas Dukuras iškovojo sidabro medalį. Tai – trečiasis latvių medalis šiose žaidynėse. Prieš tai du bronzos medalius pelnė Latvijos rogutininkai.

Olimpiniu čempionu tapo pasaulio čempionas 28-erių metų rusas Aleksandras Tretjakovas – 2 min. 44,29 sek. Vankuverio olimpinėse žaidynėse bronzą pelnęs atletas laimėjo visus keturis važiavimus. A. Tretjakovas tapo pirmuoju Rusijos skeletono olimpiniu čempionu.

Dukart pasaulio čempionas M. Dukuras, kuris ir Vankuverio žaidynėse pelnė sidabrą, nugalėtojui pralaimėjo 0,81 sek.

Bronzos medalį iškovojo 28-erių metų amerikietis Matthew Antoine‘as (+2,97 sek.).

Beveik trejais metais vyresnis M. Dukuro brolis Tomas, kaip ir Vankuverio žaidynėse, liko ketvirtas (+3,29 sek.).