Austrijos kalnų slidininkėms – auksas ir bronza

Sočio žiemos olimpinių žaidynių kalnų slidinėjimo varžybų moterų didžiausiojo slalomo rungtyje šeštadienį aukso medalį iškovojo 24-erių metų austrė Anna Fenninger – 1 min. 25,52 sek. Ji olimpine čempione tapo pirmą kartą.

A. Fenninger Vankuverio olimpinių žaidynių didžiausiojo slalomo rungtyje buvo 16-a.

Sidabro medalį iškovojo Sočio žaidynių superdvikovės – greitojo leidimosi ir slalomo – varžybų nugalėtoja 29-erių metų vokietė Maria Hoefl-Riesch, +0,55 sek. Bronzos medalį pelnė 30-metė austrė Nicole Hosp, +0,66 sek., kuri Sočyje superdvikovėje iškovojo sidabrą.

Iš 50 startavusių kalnų slidininkių klasifikuota 31.