Biatlonininkė D. Rasimovičiūtė Sočyje užėmė 42-ąją vietą

Sočio žiemos olimpinių žaidynių biatlono varžybų moterų 15 km lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovė Diana Rasimovičiūtė užėmė 42-ąją vietą.
A. Pliadžio nuotr.

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydusi ir vieną baudos minutę gavusi 27-erių metų baltarusė Darja Domračeva – 43 min. 19,6 sek. Tai antrasis Baltarusijos biatlonininkės aukso medalis Sočio žaidynėse. D. Domračeva antradienį triumfavo 10 km persekiojimo lenktynėse. Vankuverio olimpinėse žaidynėse baltarusė 15 km rungtyje pelnė bronzą.

Antrąją vietą penktadienio lenktynėse užėmė 29-erių metų šveicarė Selina Gasparin. Ji nugalėtojai pralaimėjo 1 min. 15,7 sek. Trečiąją poziciją užėmė 28-erių metų baltarusė Nadežda Skardino (+1.38,2). Abi šios sportininkės šaudė be klaidų.

Vankuverio žaidynių čempionė 32-ejų metų norvegė Tora Berger (+3.53,0; 3 baudos min.) liko 16-a.

29-erių metų D. Rasimovičiūtė, kuri šaudykloje suklydo tris kartus (1+1+0+1), nugalėtojai pralaimėjo 6 min. 12,9 sek. Lietuvė po pirmojo šaudymo buvo 56-a, po antrojo – 51-a, po trečiojo – 42-a, o po ketvirtojo – 45-a.

D. Rasimovičiūtė 2006 metais Turine šioje rungtyje buvo 66-a, o 2010-aisias Vankuveryje – 30-a.