R. Navardauskas trečiajame „Dubai Tour“ etape – aštuntas

Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) pirmą kartą vykstančių dviračių lenktynių „Dubai Tour“ trečiajame etape penktadienį lietuvis Ramūnas Navardauskas („Garmin-Sharp“) finišavo pagrindinėje grupėje ir užėmė aštuntąją vietą.

Antrąjį etapą iš eilės laimėjo vokietis Marcelis Kittelis („Giant-Shimano“). Jis 162,3 km nuvažiavo per 3 val. 47 min. 52 sek.

Lyderiu išliko amerikietis Tayloras Phinney („BMC Racing“), penktadienį finišavęs vienuoliktas. Antrąją vietą užima jo komandos draugas britas Stevenas Cummingas (+15 sek.), o trečiąją – R. Navardausko komandos draugas danas Lasse Normanas Hansenas (+17 sek.).

Pirmosiose lenktynėse šį sezoną dalyvaujantis 26-erių metų R. Navardauskas bendrojoje įskaitoje iš 20-osios vietos pakilo į 19-ąją. Jis nuo lyderio atsilieka 45 sek.