L. Grinčikaitė uždarų patalpų lengvosios atletikos turnyre Stokholme – šešta

Švedijos sostinėje ketvirtadienį vykusiose tarptautinėse uždarų patalpų lengvosios atletikos „XL Galan“ varžybose Lina Grinčikaitė laimėjo B grupės moterų 60 m bėgimą – 7,37 sekundės.
T. Urbelionio (BFL) nuotr.

Tarp vienuolikos rungties dalyvių Lietuvos sprinterės rezultatas buvo šeštas.

Savo bėgime L. Grinčikaitė aplenkė čekę Kateriną Cechovą (7,41), švedę Emilią Kjellberg (7,67), vokietę Melanie Bauschkę (7,71) ir dar vietą turnyro šeimininkę Marią Gustafsson (7,73).

Nugalėtoja tapo pajėgiausių A grupės sportininkių bėgimą laimėjusi vokietė Verena Sailer (7,22), antrąją vietą užėmė amerikietė Lekeisha Lawson (7,25), o trečiąja pozicija tenkinosi Norvegijos sprinterė Ezinne Okparaebo (7,28).