„Kibirkšties-Viči“ krepšininkės Eurolygoje nutraukė nesėkmių seriją

Moterų krepšinio klubų Eurolygos C grupės rungtynėse trečiadienį Vilniaus „Kibirkšties-Viči“ komanda namuose 86:68 (16:20, 15:20, 27:13, 28:15) nugalėjo „WBC Novi Zagreb“ (Kroatija) ekipą ir nutraukė šešių pralaimėjimų šiame turnyre seriją.
bckibirkstis.lt nuotr.

Aikštės šeimininkės po 10 žaidimo minučių atsiliko 16:20, o po dviejų kėlinių turėjo devynių taškų deficitą 31:40. Trečiąjį ketvirtį vilnietės pradėjo spurtu 10:0 ir 25-ąją min. persvėrė rezultatą savo naudai 41:40, o po 30 žaidimo minučių pirmavo 58:53. Paskutiniame kėlinyje Lietuvos čempionės kontroliavo susitikimo eigą ir vis labiau tolo nuo varžovių. 37-ąją min. skirtumas išaugo iki 13 taškų 73:60, o likus žaisti 1 min. 35 sek., komandas skyrė 19 taškų 81:62.

Trečiąją pergalę iškovojusiai „Kibirkšties-Viči“ (3 pergalės/6 pralaimėjimai) komandai Lina Pikčiutė (11 atk. kam.) pelnė 17 taškų, Vita Kuktienė – 15, Hollie Mershon – 14, Greta Šniokaitė – 13, Mantė Kvederavičiūtė ir Marina Solopova – po 8.

„WBC Novi Zagreb“ (2/8) ekipai 14 taškų pelnė Jelena Ivezič, 13 – Milica Dabovič, 11 – Eva Komplet, po 10 – Elina Babkina ir Luca Ivankovič (15 atk. kam.).

Aikštės šeimininkės laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 44-37. Viešnios pataikė 2 tritaškius iš 15 (13,3 proc.).

Pirmajame rate vilnietės pralaimėjo varžovėms iš Kroatijos 67:70.

Kitas rungtynes „Kibirkštis-Viči“ žais vasario 12 dieną svečiuose su Maskvos srities „Sparta&K“ (Rusija) komanda.