Badmintonininkė A. Stapušaitytė devintus metus iš eilės tapo Lietuvos čempione

Vilniuje vykusio 52-ojo Lietuvos badmintono čempionato moterų vienetų varžybų nugalėtoja tapo 27-erių metų Akvilė Stapušaitytė. Ji šalies čempione vienetų varžybose tapo devintus metus iš eilės.
A. Koroliovo (BFL) nuotr.

A. Stapušaitytė finale 21:19, 21:14 įveikė 16-metę Vytautę Fomkinaitę.

Bronzos medalį pelnė 22-ejų metų Gerda Voitechovskaja.

A. Stapušaitytė su V. Fomkinaite laimėjo ir moterų dvejetų, o su 23-ejų metų broliu Ramūnu – ir mišrių dvejetų varžybas.

Vyrų vienetų varžybas laimėjo 30-metis Kęstutis Navickas. Jis finale 21:11, 21:14 nugalėjo 22-ejų metų Edgarą Slušnį.

Bronzos medalį pelnė 20-metis Povilas Bartušis. Jis su savo bendraamžiu Alanu Plavinu laimėjo vyrų dvejetų varžybas.

Čempionate dalyvavo 75 žaidėjai iš aštuonių šalies klubų.