Eurolygos „Top-16“ varžybose – penktoji „Žalgirio“ nesėkmė

Vyrų krepšinio Eurolygos turnyro antrojo etapo – „Top-16“ varžybų – penktajame ture F grupėje penktadienį Kauno „Žalgiris“ svečiuose 83:90 (25:17, 10:23, 22:25, 26:25) pralaimėjo Stambulo „Galatasaray Liv Hospital“ (Turkija) ekipai ir patyrė penktąją nesėkmę.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

8-ąją min. žalgiriečiai pirmavo 23:12, o pirmąjį kėlinį laimėjo 25:17. 15-ąją min. aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą 32:31. Po dviejų kėlinių Stambulo ekipa pirmavo 40:35, 27-ąją min. – 57:45, o po trijų kėlinių – 65:57. Likus žaisti 3 min. 18 sek., kauniečiai buvo sumažinę skirtumą iki dviejų taškų (78:80), tačiau palaužti varžovų nepavyko. Svečiai ketvirtajame kėlinyje pataikė 6 tritaškius iš 8.

„Žalgiriui“ 26 taškus pelnė Martynas Pocius (tritaškiai – 5/9), 21 – Robertas Javtokas (9 atk. kam.), 11 – Paulius Jankūnas, 8 – Vytenis Lipkevičius, po 6 – Džastinas Dentmonas (Justin Dentmon, 7 rez. perd.) ir Artūras Milaknis, 4 – Kšištofas Lavrinovičius, 1 – Vytenis Čižauskas.

„Galatasaray Liv Hospital“ ekipoje (2/3) pasižymėjo Karlosas Arojas (Carlos Arroyo). Jis surinko 22 taškus ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. 13 taškų pridėjo Dženkas Akjolas (Cenk Akyol), po 12 – Zoranas Ercegas (8 atk. kam.) ir Enderas Arslanas, 11 – Milanas Mačvanas.

Kitas Eurolygos varžybų rungtynes žalgiriečiai žais vasario 13 dieną namuose su Belgrado „Partizan-Nis“ (Serbija) ekipa.