captcha

Jūsų klausimas priimtas

Paaiškėjo Lietuvos jaunimo bokso čempionato pusfinalio dalyviai

Vilniuje vykstančiame Lietuvos jaunimo bokso čempionate po ketvirtfinalio kovų paaiškėjo visi medalių savininkai ir pusfinalio kovų poros.
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Vilniuje vykstančiame Lietuvos jaunimo bokso čempionate po ketvirtfinalio kovų paaiškėjo visi medalių savininkai ir pusfinalio kovų poros.

„Boksininkai džiugina aštriais pasirodymais, nors dauguma iš jų neseniai dar boksavosi jaunių amžiaus grupėje, aklimatizuojasi išties neblogai. Užfiksuotas ir rekordinis dalyvių skaičius“, – džiaugėsi Lietuvos bokso federacijos valdybos narys Anatolijus Kriukovas.

Pirmenybėse šiemet startavo rekordinis skaičius jaunųjų kovotojų – net 114.

Pusfinaliai vyks Ekinstos sporto salėje (Vytenio g. 46 b., Vilnius). Varžybų pradžia 15.00 val.

Čempionato pusfinalio poros:

Svorio kategorija iki 46 kg -

Deividas Puodžiūnas (Pasvalys) - Modestas Žmuidina (Marijampolė)

Svorio kategorija iki 52 kg -

Sigitas Stončius (Klaipėda) - Ruslanas Tamilinas (Vilnius)

Andrejus Linda (Panevėžys) - Dainius Jokimaitis (Tauragė)

Svorio kategorija iki 56 kg -

Lukas Padaiga (Jonava) - Laurynas Mačiulis (Marijampolė)

Renaldas Dirsė (Panevėžys) - Tomas Kaveckas (Pasvalys)

Svorio kategorija iki 60 kg -

Artūras Bankauskas (Kaunas) - Edvardas Strelčiūnas (Pasvalys)

Mantas Možajevas (Jonava) - Deividas Mikalauskas (Marijampolė)

Svorio kategorija iki 64 kg -

Ramūnas Čebanauskas (Kaunas) - Mykolas Berneckas (Marijampolė)

Aleksandr Mironov (Vilnius) - Deividas Kaupinis (Kalvarija)

Svorio kategorija iki 69 kg -

Kevinas Kleinovskij (Vilnius) - Eigirdas Kasmočius (Radviliškis)

Andrius Okas (Tauragė) - Remigijus Krasnickas (Kaunas)

Svorio kategorija iki 75 kg -

Patrikas Pečkovskij (Vilnius) - Lukas Petraitis (Pasvalys)

Ignas Šmitas (Šilutė) - Tadas Šakočius (Marijampolė)

Svorio kategorija iki 81 kg -

Marius Mišauskas (Naujoji Akmenė) - Algirdas Baniulis (Kaunas)

Darius Ašmontas (Kėdainiai) - Deividas Juška (Kaunas)

Svorio kategorija iki 91 kg -

Arnoldas Taraškevičius (Vilnius) - Gytis Vanzlauskas (Kaunas)

Tomas Olberkis (Šilutė) - Emilis Dapšauskas (Palanga)

Svorio kategorija virš 91 kg -

Dovydas Šernas (Pasvalys) - Denis Kočkin (Vilnius)

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...