Atvirųjų Australijos teniso pirmenybių dvejetų varžybas laimėjo lenkas poroje su švedu

Atvirojo Australijos teniso čempionato Melburne vyrų dvejetų varžybas laimėjo keturioliktoji pagal reitingą lenko Lukaszo Kuboto bei švedo Roberto Lindstedto pora, šeštadienį finale per 64 minutes 6:3, 6:3 įveikusi amerikiečio Erico Butoraco ir Pietų Afrikos Respublikos tenisininko Raveno Klaaseno duetą.

Tai buvo pirmasis lenko bei švedo laimėtas „Grand Slam“ serijos turnyras žaidžiant poroje, o pirmenybių trečiajame rate jie iš tolesnės kovos eliminavo favoritais laikytus amerikiečius dvynius Bobą ir Mike'ą Bryanus.

31-erių L. Kubotas tapo pirmuoju lenku nuo 1978 metų, laimėjusiu atvirojo Australijos teniso čempionato dvejetų varžybas. Anuomet Melburno korte triumfavo Wojtekas Fibakas poroje su Kim Warwicku.

Su skirtingais partneriais L.Kubotas iki šiol buvo laimėjęs aštuonis „ATP World Tour“ turnyrus, o 36-erių R. Lindstedtas – 17 turnyrų.